Nacházíte se:  Úvod    Teplárenství    Vnitřní doprava uhlí pro teplárnu v Plané nad Lužnicí – popis dodané technologie

Vnitřní doprava uhlí pro teplárnu v Plané nad Lužnicí – popis dodané technologie

Publikováno: 28.4.2015
Rubrika: Teplárenství

V článku je popsána dodávka společnosti Envirmine-Energo, která se v rámci projektu v Plané nad Lužnicí stala dodavatelem technologie vnitřní úpravy uhlí.

Klíčová slova: uhlí, Envirmine-Energo, teplárna

Celý článek (autor: Ing. Jaroslav Faltus, obchodní ředitel, ENVIRMINE-ENERGO, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Internal coal transport system in Planá nad Lužnicí – description of the supplied technology

The article describes the delivery of Envirmine-Energo, which became the supplier of the internal coal modification technology as part of the project in Planá nad Lužnicí.

Внутренние поставки угля на теплоэлектростанции в Плане над Лужницы - описание поставленной технологии

В статье рассказывается о поставках компании Envirmine-Energo, которая в рамках проекта в Плане над Лужницы, стала поставщиком технологии внутренней обработки угля.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Červený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácnostíČervený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácností (45x)
Největší systém akumulace tepla do horké vody mají v tuzemsku nyní k dispozici Teplárny Brno na svém provoze Červený mlý...
Kogenerace nově na webu: www.kombinovana-vyroba.cz (39x)
Teplárenské sdružení České republiky zpřístupnilo veřejnosti v rámci akce Říjen - Měsíc kombinované výroby elektřiny a t...
Evropský parlament odhlasoval tři klíčové body v balíčku Čistá energie pro všechny EvropanyEvropský parlament odhlasoval tři klíčové body v balíčku Čistá energie pro všechny Evropany (31x)
Vyjednávání o legislativním balíčku Čistá energie pro všechny Evropany jde do finále. Jaké budou důsledky pro české tepl...