Nacházíte se:  Úvod    Teplárenství    Vnitřní doprava uhlí pro teplárnu v Plané nad Lužnicí – popis dodané technologie

Vnitřní doprava uhlí pro teplárnu v Plané nad Lužnicí – popis dodané technologie

Publikováno: 28.4.2015
Rubrika: Teplárenství

V článku je popsána dodávka společnosti Envirmine-Energo, která se v rámci projektu v Plané nad Lužnicí stala dodavatelem technologie vnitřní úpravy uhlí.

Klíčová slova: uhlí, Envirmine-Energo, teplárna

Celý článek (autor: Ing. Jaroslav Faltus, obchodní ředitel, ENVIRMINE-ENERGO, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Internal coal transport system in Planá nad Lužnicí – description of the supplied technology

The article describes the delivery of Envirmine-Energo, which became the supplier of the internal coal modification technology as part of the project in Planá nad Lužnicí.

Внутренние поставки угля на теплоэлектростанции в Плане над Лужницы - описание поставленной технологии

В статье рассказывается о поставках компании Envirmine-Energo, которая в рамках проекта в Плане над Лужницы, стала поставщиком технологии внутренней обработки угля.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Záhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda PowerZáhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda Power (38x)
Chorvatská paroplynová elektrárna EL-TO Zagreb si v rámci svého rozšíření a rekonstrukce vybrala společnost Doosan Škoda...
Červený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácnostíČervený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácností (25x)
Největší systém akumulace tepla do horké vody mají v tuzemsku nyní k dispozici Teplárny Brno na svém provoze Červený mlý...
Nová horkovodní síť v pražských Holešovicích významně snížila tepelné ztrátyNová horkovodní síť v pražských Holešovicích významně snížila tepelné ztráty (24x)
Pražská teplárenská navzdory složité situaci na teplárenském trhu dlouhodobě masivně investuje do ekologizace svých zdro...