Nacházíte se:  Úvod    Kogenerace, decentrální energ.    Realizace vyzdívek v rámci výstavby fluidního kotle č. 5 v Plané nad Lužnicí

Realizace vyzdívek v rámci výstavby fluidního kotle č. 5 v Plané nad Lužnicí

Publikováno: 28.5.2015
Rubrika: Kogenerace, decentrální energ., Teplárenství

Předmětem této zakázky byla realizace vyzdívky pro fluidní kotel. Vyzdívky byly dodány pro Invelt-Servis, s.r.o. Rozsahem prací firmy TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s., byl návrh vypracování projektové dokumentace a dodávka a montáž kompletního systému vyzdívek.

Celý článek (autoři… Ing. Roman Velechovský, vedoucí sekce potrubí, Ing. Václav Taubr, ředitel BU - Energy, Tractebel Engineering a.s. – POZOR! TO SE BUDE VŽDY MĚNIT) je ke stažení v náhledovém formátu zde (odkaz na PDF). Předplatné časopisu All for Power je možné zde (odkaz je vždy na http://www.allforpower.cz/predplatne/casopis/). V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde (odkaz je vždy na http://www.floowie.com/cs/afpoweragencyas)

Implementing linings as part of the construction of fluid boiler no. 5 in Planá nad Lužnicí

The subject of this contract was to implement the lining for the fluid boiler. The linings were supplied for Invelt-Servis, s.r.o. The scope of the work of TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s., was the draft for drawing up the design documentation and supply and assembly of the complete system of linings.

Реализация обмуровки в рамках строительства флюидного котла №5 в Плане над Лужницы

Предметом этого заказа является реализация обмуровки для флюидного котла. Заказчиком является фирма Invelt-Servis, s.r.o. Объем работ фирмы TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s. включал в себя разработку проектной документации, поставку и монтаж комплексной системы обмуровки.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“ (44x)
uvedl v rozhovoru pro All for Power Ing. Miroslav Krpec, generální ředitel ČEZ Energotrans, a.s....
Domácnosti si mohou samy vyrábět elektřinu z biomasy. Přelomový vynález pokřtil také místopředseda vlády Pavel BělobrádekDomácnosti si mohou samy vyrábět elektřinu z biomasy. Přelomový vynález pokřtil také místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (43x)
K výrobě elektřiny ve vašem domě nebo bytě vám již brzy bude stačit jen dřevo, sláma nebo jiná biomasa. Univerzitní cent...
Dodávky technologie, elektrotechnických zařízení a měření a regulace za zhruba půl miliardy korun (43x)
V rámci projektu „Ekologizace a obnova teplárny v Plané nad Lužnicí“ probíhá dodávka, instalace a uvedení do provozu nov...