Nacházíte se:  Úvod    Kogenerace, decentrální energ.    Realizace vyzdívek v rámci výstavby fluidního kotle č. 5 v Plané nad Lužnicí

Realizace vyzdívek v rámci výstavby fluidního kotle č. 5 v Plané nad Lužnicí

Publikováno: 28.5.2015
Rubrika: Kogenerace, decentrální energ., Teplárenství

Předmětem této zakázky byla realizace vyzdívky pro fluidní kotel. Vyzdívky byly dodány pro Invelt-Servis, s.r.o. Rozsahem prací firmy TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s., byl návrh vypracování projektové dokumentace a dodávka a montáž kompletního systému vyzdívek.

Celý článek (autoři… Ing. Roman Velechovský, vedoucí sekce potrubí, Ing. Václav Taubr, ředitel BU - Energy, Tractebel Engineering a.s. – POZOR! TO SE BUDE VŽDY MĚNIT) je ke stažení v náhledovém formátu zde (odkaz na PDF). Předplatné časopisu All for Power je možné zde (odkaz je vždy na http://www.allforpower.cz/predplatne/casopis/). V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde (odkaz je vždy na http://www.floowie.com/cs/afpoweragencyas)

Implementing linings as part of the construction of fluid boiler no. 5 in Planá nad Lužnicí

The subject of this contract was to implement the lining for the fluid boiler. The linings were supplied for Invelt-Servis, s.r.o. The scope of the work of TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s., was the draft for drawing up the design documentation and supply and assembly of the complete system of linings.

Реализация обмуровки в рамках строительства флюидного котла №5 в Плане над Лужницы

Предметом этого заказа является реализация обмуровки для флюидного котла. Заказчиком является фирма Invelt-Servis, s.r.o. Объем работ фирмы TEPLOTECHNA OSTRAVA, a.s. включал в себя разработку проектной документации, поставку и монтаж комплексной системы обмуровки.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Instalace technologie DeNOx na kotlích K14 až K19 v Unipetrolu LitvínovInstalace technologie DeNOx na kotlích K14 až K19 v Unipetrolu Litvínov (74x)
Společnost Envir & Power Ostrava a.s. provedla instalaci technologie DeNOx v teplárně situované v areálu chemických ...
Záhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda PowerZáhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda Power (71x)
Chorvatská paroplynová elektrárna EL-TO Zagreb si v rámci svého rozšíření a rekonstrukce vybrala společnost Doosan Škoda...
Gazprom loni zvýšil vývoz do Německa na nový rekord (71x)
(ČTK) - Ruská plynárenská společnost Gazprom zvýšila loni vývoz zemního plynu do Německa o deset procent na nový rekord ...