Nacházíte se:  Úvod    Kogenerace, decentrální energ.    O doplňující rozhovor jsme požádali Ing. Vladimíra Dufka, hlavního technologa, C-Energy Bohemia s. r. o.

O doplňující rozhovor jsme požádali Ing. Vladimíra Dufka, hlavního technologa, C-Energy Bohemia s. r. o.

Publikováno: 22.5.2015
Rubrika: Kogenerace, decentrální energ., Teplárenství

Pane inženýre, kde specialisté investora, kteří měli projekt na starosti, hledali inspiraci a zkušenosti s vedením takového projektu?

Tým investora pro vedení projektu ve fázi jeho realizace byl vytvořen a organizačně definován bezodkladně po podpisu smlouvy o dílo s vybraným zhotovitelem stavby. Jádro týmu bylo zcela přirozeně obsazeno pracovníky, kteří zajišťovali již ověřovací a přípravné fáze projektu, čímž byla zajištěna potřebná časová a věcná kontinuita mezi předchozí přípravou a realizací projektu.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Realizace vyzdívek v rámci výstavby fluidního kotle č. 5 v Plané nad Lužnicí (46x)
Předmětem této zakázky byla realizace vyzdívky pro fluidní kotel. Vyzdívky byly dodány pro Invelt-Servis, s.r.o. Rozsahe...
Teplárenství v temně zelené EvropěTeplárenství v temně zelené Evropě (45x)
Členské státy ještě ani nezačaly pořádně implementovat balíček klimaticko-energetické legislativy a na obzoru už je dalš...
Sledujte živé vysílání z Dnů teplárenství a energetiky (43x)
      Ve dnech 23 až 25. dubna 2014 proběhnou Dny teplárenství energetiky. Teplárenské sdružení pořádá tuto akci již ...