Nacházíte se:  Úvod    Teplárenství    „Investorovi dodáváme celkem sedm kotlů, tři různých druhů,"...

„Investorovi dodáváme celkem sedm kotlů, tři různých druhů,"...

uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Vlastimil Horáček, jednatel společnosti Invelt Servis, s.r.o.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Pojďme si shrnout, jaké činnosti jste měli v rámci projektu „Ekologizace a obnova teplárny Planá nad Lužnicí“ na starosti?

Věnovali jsme se tomu, na co se Invelt specializuje, tedy na dodávku kotlů, dodávku měření a řízení a dodávku silnoproudu. Tento projekt je pro nás zajímavý hlavně tím, že zde dodáváme celkem sedm kotlů, tří různých druhů. Vše naší vlastní konstrukce. Jedná se o jeden kotel parní plynový o výkonu 20 t/h. Čtyři kotle utilizační, které využívají odpadní teplo ze spalin plynových motorů a každý z nich dokáže vyrobit čtyři t/h páry a dva uhelné - fluidní kotle, každý o výkonu 40 t/h.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Instalace technologie DeNOx na kotlích K14 až K19 v Unipetrolu LitvínovInstalace technologie DeNOx na kotlích K14 až K19 v Unipetrolu Litvínov (74x)
Společnost Envir & Power Ostrava a.s. provedla instalaci technologie DeNOx v teplárně situované v areálu chemických ...
Záhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda PowerZáhřebskou teplárnu posílí parní turbína z dílny Doosan Škoda Power (71x)
Chorvatská paroplynová elektrárna EL-TO Zagreb si v rámci svého rozšíření a rekonstrukce vybrala společnost Doosan Škoda...
Gazprom loni zvýšil vývoz do Německa na nový rekord (71x)
(ČTK) - Ruská plynárenská společnost Gazprom zvýšila loni vývoz zemního plynu do Německa o deset procent na nový rekord ...