Nacházíte se:  Úvod    Teplárenství    Stavební část projektu modernizace teplárny v Plané

Stavební část projektu modernizace teplárny v Plané

Publikováno: 30.4.2015
Rubrika: Teplárenství, Kogenerace, decentrální energ.

Dodávky části stavebních prací pro projekt „Ekologizace a obnova teplárny v Plané nad Lužnicí“ realizovala společnost HOCHTIEF CZ. Jako subdodavatel pro firmu PSG měla na starosti objekt SO01 (výrobní blok plynových motorů – dodávka a montáž PREFA), objekt SO01 (výrobní blok plynových motorů – dodávka a montáž ocelové konstrukce střechy a světlíku) a objekt SO02 (budova kotlů – dodávka a montáž ocelové konstrukce a opláštění, dodávka a montáž ocelové konstrukce technologické plošiny a podobně). V tomto článku se autor zaměřuje na objekt SO01.

Klíčová slova: HOCHTIEF, teplárna, Planá

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Construction part of the Planá power plant modernisation project

The company HOCHTIEF CZ delivered part of the construction parts for the “Ecologization and Refurbishmentof the Power Plant in Planá nad Lužnice”. The responsibility of this company in its part of the project as subcontractor for PSG was building SO01 (Generating Unit of the Gas Motors – Delivery and Assembly of PREFA), building SO01 (Generating Unit of Gas Motors – Delivery and Assembly of Roof and Skylight Steel Structure) and building SO02 (Boiler Room – Delivery and Assembly of the Steel Structure and Cladding, Delivery and Assembly of the Steel Structure of the Technological Platform, etc). The authors will focus in the article on building SO01.

Строительная часть проекта модернизации теплоэлектростанции в Плане над Лужницы

Поставки строительной частидля проекта ・・Экологизация и обновление теплоэлектростанции в Плане над Лужницы・・ реализовала компания HOCHTIEF CZ. В качестве субпоставщика фирмы PSG, компания Hochtief отвечала за следующие проекты: объект SO01 (Производственный блок газовых моторов –поставка и монтаж PREFA), объект SO01 (Производственный блок газовых моторов –поставки и монтаж стальных конструкций крыши и световых и вентиляционных колодцев) и объект SO02 (строение котлов –поставка и монтаж стальных конструкций и кожуха, технологические площадки и т.д.). В этой статье особое внимание уделяется объекту SO01.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Decentralizovaná výroba energie z tapů jako řešení pro změnu v nakládání s odpadyDecentralizovaná výroba energie z tapů jako řešení pro změnu v nakládání s odpady (51x)
Ústředním tématem článku je pohled na problematiku řešení energetického využití tuhých alternativních paliv (TAP) optiko...
Ředitele firmy TEDOM ocenili v BruseluŘeditele firmy TEDOM ocenili v Bruselu (47x)
Generální ředitel společnosti TEDOM, předního českého výrobce a exportéra kogeneračních jednotek, byl oceněn za přínos p...
Červený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácnostíČervený mlýn akumuluje teplo již pro 17 tisíc domácností (45x)
Největší systém akumulace tepla do horké vody mají v tuzemsku nyní k dispozici Teplárny Brno na svém provoze Červený mlý...