Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Jaderné    Realizace koncového jímače tepla a systému stabilního skrápěcího zařízení v Jaderné elektrárně Dukovany

Realizace koncového jímače tepla a systému stabilního skrápěcího zařízení v Jaderné elektrárně Dukovany

Publikováno: 5.10.2015
Rubrika: Jaderné

Od dubna roku 2014 SMP CZ, a. s. divize 8 realizuje práce v Jaderné elektrárně Dukovany (EDU) na akci nazvané „Koncový jímač tepla“. Generálním dodavatelem a hlavním projektantem je ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. Konečný termín realizace předmětu díla na hlavním výrobním bloku (HVB) I a HVB II je únor 2016. Hlavním úkolem společnosti SMP CZ jsou práce na bloku HVB II a veškeré železobetonové konstrukce na obou blocích, které provádí pro hlavního dodavatele akce, Metrostav a.s., divize 2.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Implementation of end heat-storage accumulator and the fixed sprinkling-facility system in Dukovany Nuclear Power Plant

Since April 2014, SMP CZ, a.s. Division 8 has been carrying out work in the Dukovany Nuclear Power Plant (EDU) called "end heat-storage accumulator". The general supplier and principal designer is ŠKODA Praha Invest s.r.o. The deadline for completion of the work at the main production unit (HVB) I and HVB II is February 2016. The main task of the company SMP CZ are works on the unit HVB II and all reinforced-concrete structures on both units, which is undertaken by the main contractor, Metrostav a.s., Division 2.

Реализация конечного коллектора тепла и системы стабильного оросительного устройства на АЭС Дукованы

С апреля 2014 года SMP CZ, a. s. дивизия 8 проводит работы в АЭС Дукованы (EDU) на мероприятии под названием Конечный коллектор тепла. Генеральным поставщиком и главным конструктором является ŠODA PRAHA Invest s.r.o. Окончательный срок реализации работ на главном производственном блоке (HVB) I и HVB II установлен на февраль 2016 года. Основной задачей компании SMP CZ является проведение работ на блоке HVB II и все железобетонные конструкции на обоих блоках, которые реализует для главного подрядчика мероприятия, Metrostav a.s., дивизия 2.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Vítkovice podepsaly po Rosatomu smlouvu i s WestinghouseVítkovice podepsaly po Rosatomu smlouvu i s Westinghouse (65x)
Společnosti Westinghouse Electric Company a Vítkovice, a.s., podepsaly 1. prosince 2011 v prostorách rezidence americkéh...
Rosatom jde v Číně do nové lokality: Podepsal smlouvy na 7. a 8. JE Tchien-wan a 3. a 4. blok JE Sü-ta-paoRosatom jde v Číně do nové lokality: Podepsal smlouvy na 7. a 8. JE Tchien-wan a 3. a 4. blok JE Sü-ta-pao (42x)
Ruská korporace pro atomovou energii Rosatom vstupuje na čínský trh s dalším projektem, s reaktory VVER-1200. 7. března ...
Korejská společnost KHNP plánuje dostavět české jádro s lokálními firmami. Pozvala je i k zahraničním projektům (39x)
Korejská společnost Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) uspořádala v Praze první Česko-korejské fórum dodavatelů pro ...