Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Bioelektrárna Kutná Hora - technická specifikace energetického bloku 7,4 MWe

Bioelektrárna Kutná Hora - technická specifikace energetického bloku 7,4 MWe

Publikováno: 9.10.2013
Rubrika: Elektrárny

V článku jsou popsány základní údaje o bioelektrárně v Kutné Hoře. Autor uvádí technické charakteristiky, zaměřuje se na popis jednotlivých technologických uzlů, rizika, posouzení k nákladům.

Celý článek (autor: Daniel Svatoš a kol., BFS Energo, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Bio Power Plant Kutná Hora - technical specification of the power unit 7.4 MWe

The article describes the basic data on the bio power plant in Kutná Hora. The author introduces the technical characteristics and focuses on a description of individual technological nodes, risks and cost assessments.

Биоэлектростанция Кутна Гора - техническая спецификация энергетического блока 7,4 MWe

В статье приводятся данные о биоэлектростанции в Кутной Горе. Автор даёт основные технические характеристики электростанции, описывает отдельные технологические узлы, возможные риски, даёт информацию о расходах.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (142x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“ (24x)
řekl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Jan Vybulka, šéf výstavby nového paroplynového cyklu 840 MWe v Elektrárn...
Paroplynový cyklus 80 MW, Priemyselný park Levice – moderný teplárenský zdroj (23x)
Spoločnosť Adato v súčasnosti pre investora Slovintegra Energy ukončuje realizáciu modernej kogeneračnej jednotky na báz...