Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Biomass    Lisy na hranaté balíky pro Kutnou Horu

Lisy na hranaté balíky pro Kutnou Horu

Publikováno: 20.12.2013, Aktualizováno: 5.2.2014 15:23
Rubrika: Biomass, Technologie, materiály

Autor v článku popisuje technologii na lisování a balení slámy. Popisuje stroj, který připravuje palivo pro bioelektrárnu v Kutné Hoře. V textu jsou prezentovány technické a výkonové charakteristiky strojů, popis systému balíkování a kontroly kvality.

Klíčová slova: lisování, balíkování, palivo

Celý článek (autor: Ing. Petr Vobořil, jednatel a majitel, Vobosystém s.r.o.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Presses for square bales for Kutná Hora

The author describes the technology for pressing and baling straw, detailing the machine that prepares fuel for the bio power plant in Kutná Hora. The text further presents the technical and performance characteristics of machines, a description of the bailing system and quality assurance.

Пресс для производства брикетов соломы для биоэлектростанции в Кутной Горе

Автор статьи рассказывает о технологии прессования соломы, описывает станок, который готовит топливо для биоэлектростанции в Кутной Горе. В тексте приведены технические характеристики и параметры мощности станка, описана система производства брикетов и контроля качества. 

Mediální partneři rubriky Technologie, materiály:

   

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Jednoduchý stroj pro přípravu trubek ke svařování (37x)
Problematické, časově náročné a ekonomicky nevýhodné způsoby přípravy trubek různých průměrů a tloušťek stěn pro potřeby...
Kavitace regulačních ventilů, vyhodnocení poškození (34x)
V typickém průmyslovém provozu jsou stovky procesních regulačních smyček. Většina z těchto obvodů používá jako regulační...
Válcovna trub Třineckých železáren slaví 130 let a pozve  lidi do provozu Válcovna trub Třineckých železáren slaví 130 let a pozve lidi do provozu (29x)
Ropné vrty s vysokou přesností, potrubí pro těžbu břidlicového plynu, ale i konstrukce nové haly svinovského nádraží či ...