Nacházíte se:  Úvod    Rozhovory    „Již jsme pro některé firmy zpracovávali ochranné kombinační analýzy rizik některých typů blackoutů,“...

„Již jsme pro některé firmy zpracovávali ochranné kombinační analýzy rizik některých typů blackoutů,“...

Publikováno: 27.7.2015
Rubrika: Rozhovory

...uvedla v rozhovoru pro časopis All for Power Lenka Badová, jednatelka společnosti MACONT GROUP s.r.o.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Přibližte a popište na nějakém konkrétním příkladu (nemusíte uvádět název firmy) návrh ochranné kombinační analýzy?

Našimi klienty se stávají firmy a podniky, které si uvědomují, že jejich podnikání může ohrozit vážná nehoda nebo těžko předvídatelná katastrofa. Začínají proto včas vyhledávat a nastavovat účinná opatření pro ochranu a zajištění budoucnosti svého podnikání. Velmi účinným nástrojem přežití firmy v krizových situacích je správně uzavřené pojistné krytí podnikatelských rizik.

Při naší práci s každou společností, se snažíme co nejvíce poznat její činnosti, ve firmě proto vždy provádíme analýzy z více pohledů, vyhledáváme a vyhodnocujeme možná hrozící rizika podle skutečně zjištěných podmínek daného provozu, nastavení organizace a ekonomiky firmy. Vše má vliv na to, zda klienta pojistitel přijme do pojištění pro krytí finančních následků některých druhů „blackoutů“.

Otevřená komunikace mezi námi a klientem, klientovi umožňuje lépe a přesněji definovat své požadavky na zajištění správného pojištění. Na základě výsledků  kombinační analýzy a požadavků klienta je námi vyhotoven program na pojištění jeho rizik, na základě kterého pak vyjednáváme pro klienta s pojistiteli potřebné požadované podmínky pojištění a nejvýhodnější cenu. Vždy se jedná o dojednání nestandardních podmínek pojistné smlouvy, která má být pro klienta dlouhodobým přínosem, proto v této závěrečné části máme roli mediátora mezi pojišťovnou a klientem.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Zvýšení účinnosti bloku modernizací parní turbíny ve finské elektrárně LoviisaZvýšení účinnosti bloku modernizací parní turbíny ve finské elektrárně Loviisa (49x)
Úspěšný reverse engineering na jaderné elektrárně může mít cenu zlata. Samozřejmě pokud se podaří. A plzeňskému strojíre...
„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“ (41x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Lubor Veleba, jednatel společnosti RWE Gas Storage, s.r.o....
„Dosavadní zkušební provoz bloků 23 a 24 vykazuje očekávanou spolehlivost a bezpečnost,“„Dosavadní zkušební provoz bloků 23 a 24 vykazuje očekávanou spolehlivost a bezpečnost,“ (30x)
uvedl pro All for Power č. 4/2009 Ing. Jan Štancl, ředitel úseku Realizace ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. (ŠPI), zodpově...