Nacházíte se:  Úvod    Rozhovory    „Již jsme pro některé firmy zpracovávali ochranné kombinační analýzy rizik některých typů blackoutů,“...

„Již jsme pro některé firmy zpracovávali ochranné kombinační analýzy rizik některých typů blackoutů,“...

Publikováno: 27.7.2015
Rubrika: Rozhovory

...uvedla v rozhovoru pro časopis All for Power Lenka Badová, jednatelka společnosti MACONT GROUP s.r.o.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Přibližte a popište na nějakém konkrétním příkladu (nemusíte uvádět název firmy) návrh ochranné kombinační analýzy?

Našimi klienty se stávají firmy a podniky, které si uvědomují, že jejich podnikání může ohrozit vážná nehoda nebo těžko předvídatelná katastrofa. Začínají proto včas vyhledávat a nastavovat účinná opatření pro ochranu a zajištění budoucnosti svého podnikání. Velmi účinným nástrojem přežití firmy v krizových situacích je správně uzavřené pojistné krytí podnikatelských rizik.

Při naší práci s každou společností, se snažíme co nejvíce poznat její činnosti, ve firmě proto vždy provádíme analýzy z více pohledů, vyhledáváme a vyhodnocujeme možná hrozící rizika podle skutečně zjištěných podmínek daného provozu, nastavení organizace a ekonomiky firmy. Vše má vliv na to, zda klienta pojistitel přijme do pojištění pro krytí finančních následků některých druhů „blackoutů“.

Otevřená komunikace mezi námi a klientem, klientovi umožňuje lépe a přesněji definovat své požadavky na zajištění správného pojištění. Na základě výsledků  kombinační analýzy a požadavků klienta je námi vyhotoven program na pojištění jeho rizik, na základě kterého pak vyjednáváme pro klienta s pojistiteli potřebné požadované podmínky pojištění a nejvýhodnější cenu. Vždy se jedná o dojednání nestandardních podmínek pojistné smlouvy, která má být pro klienta dlouhodobým přínosem, proto v této závěrečné části máme roli mediátora mezi pojišťovnou a klientem.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Michal Enžl: Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti (60x)
Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti. I na toto téma hovořili s Michalem Enžlem ...
„Pro první kontakt v Turecku bych se na poradenské firmy určitě nespoléhal. To si musí každý odpracovat sám,“... (48x)
... uvedl pro potřeby „Tureckého speciálu“ časopisu All for Power Martin Pecina, generální ředitel Vítkovice...
„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“ (42x)
uvedl v rozhovoru pro All for Power Ing. Miroslav Krpec, generální ředitel ČEZ Energotrans, a.s....