Nacházíte se:  Úvod    Energetické strojírenství    Novinky na trhu řídicích systémů pro energetiku

Novinky na trhu řídicích systémů pro energetiku

Publikováno: 16.6.2015
Rubrika: Energetické strojírenství

Společnost ZAT a. s. nabízí od roku 2014 pod značkou SandRA novou generaci svého komplexního systému pro řízení technologických procesů, stejně jako dosavadní  řídicí systémy ZAT předurčeného k realizaci i nejnáročnějších automatizačních úloh v energetice i jinde v průmyslu.

Klíčová slova: ZAT, SandRa, řídicí systém

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

What’s new in the market for energy control systems

In 2014 the company ZAT began offering a new generation of its comprehensive system for process control under the brand name Sandra; the same as with existing ZAT control systems it is meant to carry out even the most demanding automation tasks in the energy sector and elsewhere in the industry.

Новинки на рынке систем управления для энергетики

Компания ・・ZAT a. s.・・ с 2014 года предлагает под маркой SandRA новое поколение комплексной системы управления технологическими процессами, которая так же, как и существующие системы управления компании ・・ZAT a. s.・・, предназначена для решения самых сложных задач в области автоматизации в энергетике и остальных отраслях промышленности.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (46x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
Češi dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně ŽelinaČeši dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně Želina (34x)
Po úspěšně skončených komplexních zkouškách odstartovala dnes provoz dvojice tzv. vírových turbín v areálu malé vodní el...
Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva (31x)
V silné mezinárodní konkurenci uspěla společnost TS Plzeň, a.s, která dodá pro společnost Areva, konkrétně pro její závo...