Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Vyvedení výkonu zdroje 880MWe v elektrárně Počerady

Vyvedení výkonu zdroje 880MWe v elektrárně Počerady

Publikováno: 25.9.2014
Rubrika: Elektrárny

Společnost EGEM se od dubna 2011 účastnila výstavby nového paroplynového zdroje v elektrárně Počerady v roli jednoho z hlavních subdodavatelů pro společnost ŠKODA PRAHA Invest, která celý projekt zastřešuje. EGEM v rámci této zakázky zajišťoval dodávku zařízení pro vyvedení výkonu na klíč a to jak stavební, tak i technologické části vyvedení výkonu z nového zdroje.

Klíčová slova: EGEM, paroplynový zdroj, Počerady

Celý článek (autor: Vladimír Štěpánek, vedoucí zakázky, EGEM s.r.o.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Power output of the 880MWe source at the Počerady Power Plant

As of April 2011 EGEM participated in the construction of the new combined gas and steam source in the Počerady Power Plant as one of the main subcontractors for Škoda Praha Invest which is the umbrella company of the entire project. In this project EGEM secured the delivery of equipment for the power output for the building and technological part of the power output of the new source.

Выведение мощности блока 880 MWe на электростанции Почерады

Фирма EGEM от марта 2011 года работала на строительстве нового паро-газового блока на электростанции Почерады в роли одного из главных субпоставщиков для компании Шкода Прага Инвест, которая руководит всем проектом. Фирма EGEM в рамках этой акции обеспечивала поставку оборудования для выведения мощности блока, как строительной части, так и его технологической части.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (141x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“ (24x)
řekl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Jan Vybulka, šéf výstavby nového paroplynového cyklu 840 MWe v Elektrárn...
Paroplynový cyklus 80 MW, Priemyselný park Levice – moderný teplárenský zdroj (23x)
Spoločnosť Adato v súčasnosti pre investora Slovintegra Energy ukončuje realizáciu modernej kogeneračnej jednotky na báz...