Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    „Jedním z významných ukazatelů projektu je provozní spolehlivost,“...

„Jedním z významných ukazatelů projektu je provozní spolehlivost,“...

Publikováno: 2.1.2014
Rubrika: Elektrárny, Rozhovory

... uvedl v rozhovoru pro All for Power Ing. Jan Štancl, ředitel sekce Klasické a obnovitelné zdroje ŠKODA PRAHA Invest s.r.o.

Celý článek (autor: Ing. Stanislav Cieslar) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Dosavadní průběh obnovy naznačuje, že plánovaný termín bude dodržen…

Posuzujeme-li období od září roku 2012, kdy po složitém, zdlouhavém a poněkud frustrujícím legislativním procesu bylo vydáno stavební povolení, a realizace projektu tak po nekonečných průtazích mohla začít, do dnů dnešních, můžeme konstatovat: „Byl odveden obrovský kus práce.“ Ve vašem technickém časopise kvantifikovat výkony slovem „obrovský“ příliš technické není, ale uvádět hmotnost demontovaných ocelových konstrukcí, kubaturu likvidovaného betonu, kilometry namontovaných potrubních tras a podobně by šlo jistě nad rámec tohoto rozhovoru.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (107x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
René Mrajca z Elpro-Energo: Staré transformátory zdražují elektřinu (35x)
V rámci veletrhu Ampér 2012 jsme si pozvali do studia i René Mrajcu ze společnosti Elpro-Energo, s. r. o.Ten mimo jiné p...
„Nejlepší využití alternativního zdroje je ve spojení více zdrojů v jeden celek,“„Nejlepší využití alternativního zdroje je ve spojení více zdrojů v jeden celek,“ (34x)
uvedl v rozhovoru pro All for Power Milan Milata, jednatel Simeti spol. s r. o. Firma na okraji Prahy vyrábí unikátní vě...