Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Klasické    Energetické využití odpadních olejů ve firmě Slovnaft

Energetické využití odpadních olejů ve firmě Slovnaft

Publikováno: 16.9.2015
Rubrika: Klasické

EVECO Brno, s.r.o. úspěšně zrealizovala zakázku pro společnost Slovnaft, a.s. Předmětem této realizace byl návrh, dodávka a uvedení do provozu unikátního hořákového systému pro etážovou pec a dohořívací komoru spalovny kalů. Technologie umožňuje energetické využití odpadního produktu - slopového oleje. Brněnská firma působila na pozici generálního dodavatele.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Energy use of waste oil in the company Slovnaft

EVECO Brno, s.r.o., has successfully completed a contract for the company Slovnaft, a.s. The subject of the contract was the design, supply and commissioning of a unique burner system for a multiple-hearth furnace and post-combustion chamber for the sludge incinerator. The technology makes it possible to utilize the energy of a waste product – slop oil. This company from Brno was the general contractor for this job.

Использование отработанных масел для производства энергии в компании Slovnaft

EVECO Brno, s.r.o. успешно осуществила заказ для компании Slovnaft, a.s. Предметом этой реализации был проект, поставка и ввод в эксплуатацию уникальной системы горелок для ярусной печи и дожигательной камеры станции для сжигания шлама. Технология позволяет использовать отработанный продукт –отстойное масло для производства энергии. Компания из г. Брно была генеральным подрядчиком.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Technická průvodka kompletní obnovy Elektrárny Tušimice II (34x)
Vzhledem ke skutečnosti, že převážná část rozhodujících technologických zařízení Elektrárny Tušimice II se blíží k hrani...
TESPO engineering s.r.o. a energetika v roce 2019: Zajímavé aplikace, netradiční řešení problémů v oblastech pohonů a dopravy palivaTESPO engineering s.r.o. a energetika v roce 2019: Zajímavé aplikace, netradiční řešení problémů v oblastech pohonů a dopravy paliva (33x)
Naše firma TESPO engineering s.r.o. dlouhodobě patří mezi firmy, které se nebojí vyvíjet, vymýšlet, a především také rea...
Nový řídicí systém umožní snížit nebo zvýšit výkon o 5 % z nominálního výkonu během 30 sekund,“Nový řídicí systém umožní snížit nebo zvýšit výkon o 5 % z nominálního výkonu během 30 sekund,“ (25x)
uvedl Ing. Otakar Tuček, ředitel Elektráren Tušimice a Prunéřov společnosti ČEZ, a. s....