Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Biomass    Technologický manipulátor ve skladu paliva teplárny Dalkia Sviadnov

Technologický manipulátor ve skladu paliva teplárny Dalkia Sviadnov

Publikováno: 17.9.2013, Aktualizováno: 19.9.2013 13:14
Rubrika: Biomass

Společnost SIMO-CZ s.r.o. byla oslovena společností EKOL, spol. s r.o., Brno za účelem řešení dopravy a skladování dřevní štěpky pro projekt teplárny Dalkia ve Sviadnově. Díky referencím a zkušenostem SIMO-CZ s obdobnými aplikacemi byl navržen, pro obsluhu skladu dřevní štěpky, speciální manipulátor pracující v automatickém nepřetržitém provozu bez trvalé obsluhy. Průběh realizace díla, včetně nestandardních řešení Vám popíšeme v tomto článku.

Klíčová slova: dřevní štěpka, EKOL

Celý článek (autor: Aleš Bednář, obchodní ředitel, SIMO-CZ s.r.o.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Technological handler in the fuel storage at the Dalkia Sviadnov heating plant

SIMO-CZ s.r.o. was approached by EKOL Brno to design the conveyance and storage of wood chips for the Dalkia Sviadnov heating plant project. Thanks to the references and experience of SIMO-CZ with similar applications a special handler was designed to operate the storage of wood chips working in automatic continuous operation without constant servicing. We will subsequently attempt to provide you with the specifics of this delivery from the project to the successful commissioning.

Технологический манипулятор на складе топлива теплоэлектростанции "Dalkia" Свиаднов

Компания "SIMO-CZ s.r.o." по просьбе фирмы "EKOL" Брно приняла участие в решении проблемы транспортировки и складирования древесных опилок для проекта теплоэлектростанции "Dalkia" Свиаднов. Благодяря большому опыту работы компания "SIMO-CZ" смогла предложить для обслуживания склада специалльный манипулятор, работающий в автоматическом безостановочном режиме без постоянного обслуживания. В статье описана спецификация этой поставки от проекта до введения в эксплуатацию.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

První turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího sluncePrvní turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího slunce (23x)
Historicky první parní turbínu do Japonska dodá plzeňský výrobce Doosan Škoda Power, který podepsal kontrakt na dodávku ...
Tepelná strojovna bioelektrárny (22x)
Firma G-MAR PLUS, s. r. o., se podílela na stavbě bioelektrárny Kutná Hora v průmyslovém areálu ČKD realizací OB04 Tepel...
Dánové zahájili výstavbu elektrárny na biomasu, kterou bude pohánět turbína z PlzněDánové zahájili výstavbu elektrárny na biomasu, kterou bude pohánět turbína z Plzně (19x)
V dánském Kalundborgu byla zahájena výstavba elektrárny na biomasu, která kromě elektřiny bude do domácností a sousedníc...