Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Biomass    Generátor pro biokotel ve Sviadnově

Generátor pro biokotel ve Sviadnově

Publikováno: 19.9.2013
Rubrika: Biomass

Jedním z nejdůležitějších technologických zařízení nového biobloku ve Sviadnově je bezkartáčový synchronní generátor typové řady DIG od společnosti AvK. V tomto článku přiblížíme některá technická specifika.

Klíčová slova: biokotel, generátor

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Generator for a bio-boiler in Sviadnov

One of the most important technological equipment in the new bio-unit in Sviadnov is a series DIG brushless synchronous generator, manufactured by AvK. This article describes some technical particulars.

Генератор для биокотла в Свиаднове

Важным техническим оборудованием нового биоблока в Свиаднове является бесщёточный синхронный генератор серии DIG компании «AvK». В статье приводятся некоторые технические спецификации.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

První turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího sluncePrvní turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího slunce (23x)
Historicky první parní turbínu do Japonska dodá plzeňský výrobce Doosan Škoda Power, který podepsal kontrakt na dodávku ...
Tepelná strojovna bioelektrárny (22x)
Firma G-MAR PLUS, s. r. o., se podílela na stavbě bioelektrárny Kutná Hora v průmyslovém areálu ČKD realizací OB04 Tepel...
Dánové zahájili výstavbu elektrárny na biomasu, kterou bude pohánět turbína z PlzněDánové zahájili výstavbu elektrárny na biomasu, kterou bude pohánět turbína z Plzně (19x)
V dánském Kalundborgu byla zahájena výstavba elektrárny na biomasu, která kromě elektřiny bude do domácností a sousedníc...