Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Biomass    Generátor pro biokotel ve Sviadnově

Generátor pro biokotel ve Sviadnově

Publikováno: 19.9.2013
Rubrika: Biomass

Jedním z nejdůležitějších technologických zařízení nového biobloku ve Sviadnově je bezkartáčový synchronní generátor typové řady DIG od společnosti AvK. V tomto článku přiblížíme některá technická specifika.

Klíčová slova: biokotel, generátor

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Generator for a bio-boiler in Sviadnov

One of the most important technological equipment in the new bio-unit in Sviadnov is a series DIG brushless synchronous generator, manufactured by AvK. This article describes some technical particulars.

Генератор для биокотла в Свиаднове

Важным техническим оборудованием нового биоблока в Свиаднове является бесщёточный синхронный генератор серии DIG компании «AvK». В статье приводятся некоторые технические спецификации.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Biomasový kotel RKF26 v Teplárně Frýdek-Místek ve Sviadnově (19x)
Společnost EKOL, spol. s r.o. Brno v rámci dodávky bioelektrárny pod názvem „Ekologizace zdroje CZT města Frýdek-Místek“...
Investice do technologie pro spalování biomasy v Elektrárně Hodonín (19x)
V tomto příspěvku zmíníme nejdůležitější investiční akce v Teplárně Hodonín v období 2004 až 2010. Dále se článek zabývá...
První turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího sluncePrvní turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího slunce (17x)
Historicky první parní turbínu do Japonska dodá plzeňský výrobce Doosan Škoda Power, který podepsal kontrakt na dodávku ...