Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Skupina Dalkia má v České republice nového country manažera

Skupina Dalkia má v České republice nového country manažera

Publikováno: 21.6.2014
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Novým generálním ředitelem společnosti Dalkia Česká republika a country manažerem skupiny Dalkia v České republice se 12. června 2014 stal Vincent Barbier. 

 

 

 

Vincent Barbier, současný generální ředitel Dalkia Slovensko, převzal vedení skupiny Dalkia v České republice po panu Laurentu Barrieux, který v jejím čele stál od roku 2006. Nový country manažer Vincent Barbier pracuje ve skupině Dalkia již čtrnáctým rokem. Pochází z regionu Champagne a má inženýrský titul z oboru elektrotechniky a strojírenství. Po desetileté kariéře ve Francii byl v roce 2003 jmenován generálním ředitelem Dalkie na Slovensku. Má dvojí občanství - francouzské a slovenské.

Vincent Barbier, který nově řídí aktivity Dalkie v ČR a na Slovensku prohlásil: „Je pro mne velkou ctí, že jsem se stal novým country manažerem skupiny Dalkia v České republice. Je to příležitost zúročit znalosti a zkušenosti, které jsem získal na Slovensku. Věřím, že společně se zaměstnanci a s podporou skupiny Veolia se nám podaří ještě více posílit naše postavení v České republice i na Slovensku, a nepochybuji o tom, že naše spolupráce přinese velmi dobré výsledky."

Skupina Dalkia prochází od konce října minulého roku rozsáhlými změnami. V současné době finišují jednání mezi Veolií a EDF ohledně ukončení partnerské spolupráce. Po jejich završení bude Veolia 100% akcionářem aktivit skupiny Dalkia mimo území Francie. Koncem roku pak dojde k přejmenování Dalkie v ČR.

 

 

 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Vítkovice podepsaly po Rosatomu smlouvu i s WestinghouseVítkovice podepsaly po Rosatomu smlouvu i s Westinghouse (65x)
Společnosti Westinghouse Electric Company a Vítkovice, a.s., podepsaly 1. prosince 2011 v prostorách rezidence americkéh...
Michal Enžl: Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti (63x)
Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti. I na toto téma hovořili s Michalem Enžlem ...
Energetici zvolili nejlepším fyzikářem pedagoga z Českých Budějovic. Získal titul ČEZ Ámos a exkurzi pro celou svou tříduEnergetici zvolili nejlepším fyzikářem pedagoga z Českých Budějovic. Získal titul ČEZ Ámos a exkurzi pro celou svou třídu (55x)
O tomto víkendu byla v Praze završena anketa Zlatý Ámos 2014, která již dvacet let volí a oceňuje nejoblíbenější pedagog...