Nacházíte se:  Úvod    Teplárenství    Stavební část plynové kotelny v elektrárně Ledvice

Stavební část plynové kotelny v elektrárně Ledvice

Publikováno: 3.2.2016
Rubrika: Teplárenství

Jednou ze stěžejních realizací firmy REKO PRAHA, a.s. v roce 2014 byla stavební část nové plynové kotelny v Elektrárně Ledvice. Jednalo se o plánovanou náhradu stávajícího záložního zdroje tepla SCZT – uhelné kotelny, situované v Proboštově u Teplic.

Klíčová slova: REKO, Ledvice, plynová kotelna

Celý článek (autoři: Bc. Radek Masopust, Ing. Jan Soukup, REKO PRAHA, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

The construction part of the gas boiler at the Ledvice power plant

One of the key supplies of the company REKO PRAHA in 2014 was the construction of a new gas boiler at the Ledvice power plant. This involved the planned replacement of the existing backup heat source SCZT – coal boiler located in Proboštov near Teplice.

Часть строительства газовой теплоцентрали в электростанции Ледвице

Одним из ключевых проектов компании REKO PRAHA, a.s. в 2014 г. стала часть строительства новой газовой теплоцентрали в Электростанции Ледвице. Это была плановая замена существующего резервного источника тепла SCZT - угольной теплоцентрали, расположенной в г. Пробоштов у Теплице.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Dodávky technologie, elektrotechnických zařízení a měření a regulace za zhruba půl miliardy korun (42x)
V rámci projektu „Ekologizace a obnova teplárny v Plané nad Lužnicí“ probíhá dodávka, instalace a uvedení do provozu nov...
Teplárny volají po urychlené dostavbě jaderných bloků a prolomení těžebních limitů (41x)
Přes 1 milion domácností může být do sedmi let bez tepla nebo si ho draze zaplatí. V České republice je v současné době ...
„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“ (37x)
uvedl v rozhovoru pro All for Power Ing. Miroslav Krpec, generální ředitel ČEZ Energotrans, a.s....