Nacházíte se:  Úvod    Energetické strojírenství    Kontroly svaru č. 94, 95 kolektorů parogenerátoru jaderné elektrárny Temelín

Kontroly svaru č. 94, 95 kolektorů parogenerátoru jaderné elektrárny Temelín

Publikováno: 11.4.2016
Rubrika: Energetické strojírenství

Na základě oprav kolektorů parogenerátoru v Ruské federaci probíhají na jaderné elektrárně Temelín ve spolupráci s firmou ÚJV Řež a CNIITMASH činnosti vedoucí k rozšíření a kvalifikaci nových metod zkoušení těchto svarů.

Klíčová slova: ÚJV, Temelín, kolektory

Celý článek (autor: Viliam Kopál, ČEZ a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Inspektions of welds no. 94,95 steam generator collectors on npp temelín

Based on numerous steam generator collectors repairs performed in the Russian Federation, activities leading to the expansion and qualification of new methods for testing these welds take place at the Temelin nuclear power plant in collaboration with NRI Rez and CNIITMASH.

Контроль сварных швов № 94, № 95 коллекторов парогенераторов атомной электростанции Темелин

На основе реконструкции коллекторов в Российской Федерации на атомной электростанции Темелин в сотрудничестве с Научно-исследовательским институтом UJV Řžи фирмой CNIITMASH проходят работы, ведущие к расширению и квалификации новых методов контроля сварных швов.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (46x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
Češi dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně ŽelinaČeši dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně Želina (34x)
Po úspěšně skončených komplexních zkouškách odstartovala dnes provoz dvojice tzv. vírových turbín v areálu malé vodní el...
Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva (31x)
V silné mezinárodní konkurenci uspěla společnost TS Plzeň, a.s, která dodá pro společnost Areva, konkrétně pro její závo...