Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Biomass    Investice do technologie pro spalování biomasy v Elektrárně Hodonín

Investice do technologie pro spalování biomasy v Elektrárně Hodonín

Publikováno: 23.8.2013
Rubrika: Biomass

V tomto příspěvku zmíníme nejdůležitější investiční akce v Teplárně Hodonín v období 2004 až 2010. Dále se článek zabývá plány na další léta.

Celý článek (autor: Ing. Antonín Svěrák, Teplárna Hodonín, ČEZ, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Investments in biomass incineration technology in the Hodonín Power Plant

In this article, we mention the most important investment projects at the Hodonín Heating Plant in the period of 2004 to 2010. The article also looks at the plans for the next few years.

 

Инвестиции в технологию для сжигания биомассы на электростанции Годонин

В статье приведены самые важные инвестиционные акции на теплоэлектростанции Годонин в период с 2004 по 2010 годы. Также в статье рассказывается о планах на дальнейшие годы.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Areva investuje do bio-uhlí (22x)
Skupina AREVA, která je významným hráčem v obnovitelných zdrojích energie, oznámila akvizici technologie umožňující výro...
Fond RSJ postavil na Trutnovsku elektrárnu na biomasu za půl mld. (17x)
Mostek (Trutnovsko) 13. listopadu (ČTK) - Společnost MOSTEK energo, která majoritně patří investičnímu fondu RSJ Private...
První turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího sluncePrvní turbína z Doosan Škoda Power zamíří do Země vycházejícího slunce (16x)
Historicky první parní turbínu do Japonska dodá plzeňský výrobce Doosan Škoda Power, který podepsal kontrakt na dodávku ...