Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Vodní    Garanční měření turbín v MVE Štětí

Garanční měření turbín v MVE Štětí

Publikováno: 16.9.2015
Rubrika: Vodní

V listopadu 2014 proběhlo na MVE Štětí garanční měření, které realizovala společnost OSC, a.s., která zjišťuje garanční měření s využitím základních fyzikálních metod (hydrometrické vrtule, Gibsonova metoda, čili metoda tlak-čas, a termodynamická metoda) pro domácí i zahraniční dodavatele vodních turbín po celém světě.

Celý článek (autor: Petr Ševčík, Hydro Power Group Leading Engineer, OSC a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Guaranteed measurements of the turbines in MVE Štětí

In November 2014 guaranteed measurements took place at MVE Štětí conducted by OSC, a.s., that determines guaranteed measurements using basic physical methods (hydrometric propeller, the Gibson method, or pressure-time method, and the thermodynamic method) for both domestic and foreign suppliers of water turbines worldwide.

Гарантийные измерения турбин в MVE Štětí

В ноябре 2014г. состоялись в MVE Šěi гарантийные измерения, которые произвела компания OSC, a.s., обеспечивающая гарантийные измерения с использованием основных физических методов (гидрометрические винты, метод Гибсона - метод давления-времени, термодинамический метод) для отечественных и зарубежных поставщиков гидротурбин во всем мире.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Rekonstrukce v Dlouhých stráních míří do fináleRekonstrukce v Dlouhých stráních míří do finále (69x)
Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně v Jeseníkách, známá mnohými rekordy, se brzy bude moci pochlubit další technickou ...
Elektrárna Orlík je výsledkem precizní práce Aloise Krause a tisícovek sprojektantů a stavitelů. Přivaděče se opravují poprvé po 55 letech!Elektrárna Orlík je výsledkem precizní práce Aloise Krause a tisícovek sprojektantů a stavitelů. Přivaděče se opravují poprvé po 55 letech! (44x)
V době, kdy se vodní dílo Orlík stavělo, bylo hlavním záměrem státu vybudovat elektrárnu, která by pomohla pokrýt rostou...
ČEZ se zajímá o stavbu vodní elektrárny v Makedonii (37x)
Soutěž na koncesi pro stavbu přehrady a vodní elektrárny „Boshkov Most“ o výkonu 68 MW vypsalo Ministerstvo ...