Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Jaderné    Schválit koncepci je snadné, ale ukažte mi odhodlání

Schválit koncepci je snadné, ale ukažte mi odhodlání

Publikováno: 30.12.2014
Rubrika: Jaderné, Rozhovory

„Česká republika by potřebovala malý blackout, aby si lidé uvědomili, že nic není zadarmo a nic není samozřejmé,“ říká v rozhovoru pro All For Power Václav Bartuška. Se zvláštním velvyslancem ČR pro energetiku jsme hovořili především o smyslu dostavby jaderné elektrárny Temelín.

Celý článek (autoři: Petr Svoboda, Norbert Tuša, AF POWER agency a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Rosatom zvítězil v tendru na modernizaci zařízení na měření neutronového toku v jaderné elektrárně KozlodujRosatom zvítězil v tendru na modernizaci zařízení na měření neutronového toku v jaderné elektrárně Kozloduj (41x)
Společnost Rusatom Service (součást struktury ruské korporace pro atomovou energii Rosatom) podepsala s provozovatelem b...
René Mrajca z Elpro-Energo: Staré transformátory zdražují elektřinu (33x)
V rámci veletrhu Ampér 2012 jsme si pozvali do studia i René Mrajcu ze společnosti Elpro-Energo, s. r. o.Ten mimo jiné p...
„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“ (33x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Lubor Veleba, jednatel společnosti RWE Gas Storage, s.r.o....