Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Plynové    PSG-International dokončil elektrárnu v ruském Krasavinu

PSG-International dokončil elektrárnu v ruském Krasavinu

Publikováno: 18.12.2009
Rubrika: Plynové

(Zdroj: EURO) - Dodavatel investičních celků na klíč PSG-International dokončil montáž paroplynové elektrárny o kapacitě 65 megawattů v ruském Krasavinu ve Vologodské oblasti.

Základní kámen byl položen 26. listopadu 2006, v úterý 15. prosince byla přestřižena v přítomnosti zastupujícího velvyslance České republiky v Ruské federaci Hynka Pejchy předsedou představenstva PSG International Rudolfem Skaunicem společně s představiteli vlády Vologodské oblasti při čtyřicetistupňovém mrazu páska k zahájení zkušebního provozu.

„Tento první realizovaný česko-ruský energetický projekt v objemu 90 milionů eur je vynikající referencí a otevírá i dalším českým firmám dlouhodobé možnosti výstavby energetických zdrojů při obnově energetické infrastruktury Ruské federace,“ uvedl předseda Česko-ruské podnikatelské rady Jan Struž.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Gazprom loni zvýšil vývoz do Německa na nový rekord (33x)
(ČTK) - Ruská plynárenská společnost Gazprom zvýšila loni vývoz zemního plynu do Německa o deset procent na nový rekord ...
Stavební objekty nového paroplynového zdroje 840 MWe v Elektrárně PočeradyStavební objekty nového paroplynového zdroje 840 MWe v Elektrárně Počerady (25x)
Projekt paroplynového cyklu v Počeradech se blíží k významnému milníku, kterým je zahájení stavebních prací. V současné ...
„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“„Nemám nic proti operativě a komunikaci, ba naopak, ale v rámci velkých energetických projektů musí být na prvním místě především systémové řešení,“ (22x)
řekl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Jan Vybulka, šéf výstavby nového paroplynového cyklu 840 MWe v Elektrárn...