Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Plynové    PSG-International dokončil elektrárnu v ruském Krasavinu

PSG-International dokončil elektrárnu v ruském Krasavinu

Publikováno: 18.12.2009
Rubrika: Plynové

(Zdroj: EURO) - Dodavatel investičních celků na klíč PSG-International dokončil montáž paroplynové elektrárny o kapacitě 65 megawattů v ruském Krasavinu ve Vologodské oblasti.

Základní kámen byl položen 26. listopadu 2006, v úterý 15. prosince byla přestřižena v přítomnosti zastupujícího velvyslance České republiky v Ruské federaci Hynka Pejchy předsedou představenstva PSG International Rudolfem Skaunicem společně s představiteli vlády Vologodské oblasti při čtyřicetistupňovém mrazu páska k zahájení zkušebního provozu.

„Tento první realizovaný česko-ruský energetický projekt v objemu 90 milionů eur je vynikající referencí a otevírá i dalším českým firmám dlouhodobé možnosti výstavby energetických zdrojů při obnově energetické infrastruktury Ruské federace,“ uvedl předseda Česko-ruské podnikatelské rady Jan Struž.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Obrázek nenalazen ...Obě paroplynové turbíny již vyrobily první dodávky elektrické energie do sítě (33x)
Do další fáze pokročila po prvním zkušebním zapálení obou paroplynových turbín výstavba paroplynového cyklu Skupiny ČEZ ...
Nový paroplynový zdroj 840 MWe v Elektrárně Počerady - projektNový paroplynový zdroj 840 MWe v Elektrárně Počerady - projekt (30x)
V současné době vrcholí přípravy na zahájení výstavby nového energetického zdroje Skupiny ČEZ v České republice, paroply...
Spalinové kotly pre paroplynový zdroj 840 MWe v elektrárni PočeradySpalinové kotly pre paroplynový zdroj 840 MWe v elektrárni Počerady (29x)
V súčasnej dobe realizuje spoločnosť SES a.s. Tlmače z pohľadu rozsahu a výkonu významnú dodávku dvoch spalinových kotlo...