Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Firemní zpravodajství    ČSOB Leasing hlásí meziroční nárůst poskytnutého financování o téměř 46 %

ČSOB Leasing hlásí meziroční nárůst poskytnutého financování o téměř 46 %

Publikováno: 1.12.2015
Rubrika: Firemní zpravodajství

Za první tři měsíce roku 2015 uzavřela firma ČSOB Leasing, a.s., 3 454 nových smluv a poskytl financování v objemu 3,75 miliardy korun, což představuje meziroční nárůst 45,89 %. Společnost kvartálními výsledky zásadním způsobem přispěla k rozvoji celého trhu a s náskokem 1,08 miliardy korun na druhého v pořadí posílila status lídra leasingového trhu.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

ČSOB Leasing reports the annual increase in received financing by almost 46%

For the first three months of 2015 the company ČSOB Leasing a.s. entered into 3,454 new contracts and has provided funding amounting to CZK 3.75 billion, representing an year-on-year increase of 45.89%. The company quarterly results significantly contributed to the development of the entire market and it leads its next competitor by CZK1.08 billion, strengthening its status of the leasing market leader.

ČSOB Leasing сообщает о межгодовом приросте в предоставлении финансирования на почти 46%

За первые три месяца 2015 года фирма ČOB Leasing, a.s., заключила 3 454 новых контрактов и обеспечила финансирование в размере 3 75 млрд. крон, что представляет годовой прирост 45,89%. Квартальные результаты фирмы внесли значительный вклад в развитие всего рынка и укрепили ее статус лидера на рынке лизинга с отрывом 1,08 млрд. крон по сравнению с конкуренцией, занявшей второе место.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Eaton oslavil ve výrobním závodě 100 let existence a změnil logo na svých produktech Eaton oslavil ve výrobním závodě 100 let existence a změnil logo na svých produktech (48x)
Eaton Elektrotechnika s.r.o. (dceřiná společnost Eaton Corporation), významný výrobce a distributor elektrotechnického z...
V ArcelorMittal Ostrava vyvinuli novou ocel, která se uplatní zejména v energeticeV ArcelorMittal Ostrava vyvinuli novou ocel, která se uplatní zejména v energetice (46x)
Huť ArcelorMittal Ostrava vyvinula a zahájila výrobu nové oceli s vysokou přidanou hodnotou. Ocel jakosti 16Mo3 s přídav...
Rittal se představuje na veletrhu ELECTRON v Praze! (44x)
Firma Rittal Czech se letos účastnila veletrhu ELECTRON, který se konal ve veletržním areálu v Praze v Letňanech, kde js...