Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Tiskové zprávy    TEDOM bude reprezentovat ČR v prestižní podnikatelské soutěži

TEDOM bude reprezentovat ČR v prestižní podnikatelské soutěži

Publikováno: 22.7.2013
Rubrika: Tiskové zprávy, Lidé-Věci-Události

TEDOM bude reprezentovat Českou republiku v evropské podnikatelské soutěži European Business Awards. Byl vybrán porotci jako jeden z dvanácti národních šampionů, kteří postupují do dalšího kola. Vítězové jednotlivých kategorií budou představeni v dubnu 2014.

TEDOM je nominován v kategorii Cena za inovaci, a to za svou novinku pro efektivní a úspornou výrobu chladu a tepla, tzv. GHP jednotku. „Je pro nás velkou ctí, že jsme byli porotou vybrání jako jedna z nejdynamičtějších a nejvíce inovativních firem v České republice. V dalším kole budeme Českou republiku zastupovat spolu s nejprestižnějšími českými značkami, jako je Kofola či Skanska,“ uvedl Vlado Murár, marketingový manažer společnosti TEDOM.
Soutěž European Business Awards oceňuje kvalitu, inovativnost a udržitelnost dlouhodobého vývoje firem v celé Evropské unii. Soutěž je přístupná pro firmy různých velikostí ze všech průmyslových odvětví (více na http://www.businessawardseurope.com)
TEDOM je největším českým výrobcem kogeneračních jednotek, který se úspěšně prosadil ve 40 zemích na 4 kontinentech. TEDOM a.s. sídlí v Třebíči a zaměstnává kolem 500 pracovníků. Jeho hlavní činností je výroba kogeneračních jednotek pro společnou výrobu elektřiny a tepla. Jedná se o vysoce účinnou výrobu, při níž se efektivně využije teplo, které vzniká při výrobě elektřiny. Se stejnou filozofií uvádí TEDOM nyní na trh tzv. GHP jednotky, u nichž je efektivně využito teplo vznikající při výrobě chladu.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (142x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
ČEZ Teplárenská, a. s., má nového generálního ředitele (56x)
Novým generálním ředitelem ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ se od 1. září stal Petr Hodek, který dosud působil na ...
AREVA podepsala servisní smlouvu s americkou společnosti PSEG Nuclear (37x)
AREVA podepsala dlouhodobou smlouvu s PSEG Nuclear na údržbu tří reaktorů jaderných elektráren Salem a Hope Creek v Sale...