Nacházíte se:  Úvod    Technologie, materiály    „Štandardom v rámci oceľových potrubí sa stalo dvojité istenie pri doizolovaní,“...

„Štandardom v rámci oceľových potrubí sa stalo dvojité istenie pri doizolovaní,“...

Publikováno: 23.9.2015
Rubrika: Technologie, materiály, Rozhovory

... V rámci rozhovoru s Ing. Robertem Štefancem, jednatelem NRG flex, s.r.o., jsme si povídali o novinkách v oblasti rozvodů tepla.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Doplnili jste sortiment plastových a oceľových predizolovaných potrubí výměníkové stanice PEWO. Proč právě stanice této firmy?

V rámci prípravy a dodávok projektov teplovodov, sme často riešili aj výmenníkové stanice – výberom firmy PEWO sme získali silného partnera s dlhoročnými skúsenosťami a dostatočnou výrobnou kapacitou. Prvé referenčné projekty sme zrealizovali na bioplynovej stanici Hrubčice a Borcová.

 

Partneři rubriky Technologie, materiály:

   

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Chladicí věž s přirozeným tahem pro nový paroplynový zdroj 840 MWe v Elektrárně Počerady (60x)
Na jaře letošního roku začala v Elektrárně Počerady výstavba nové chladicí věže s přirozeným tahem, výšky 128,32 m. Tato...
„Mezi jednotlivými patry pyramidy nakládání s odpady chybí motivace a jasné sankce,“„Mezi jednotlivými patry pyramidy nakládání s odpady chybí motivace a jasné sankce,“ (57x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Jiří Kratochvil, ředitel společnosti, SAKO Brno, a.s....
Kotlíkové dotace už nenabízí rovnocenný výběr podle paliv a nejsou tak výhodné pro domácnosti ani pro výrobce kotlůKotlíkové dotace už nenabízí rovnocenný výběr podle paliv a nejsou tak výhodné pro domácnosti ani pro výrobce kotlů (54x)
Takto ohodnotil podmínky nastavené v rámci druhé vlny tzv. kotlíkových dotací Ing. Roman Halaška, generální ředitel spol...