Nacházíte se:  Úvod    Rozhovory    Odborníci apelují na ministerstva: Nenahrávejte skládkové lobby, buďte odvážní a již konečně definujte jasně cíle a termíny!

Odborníci apelují na ministerstva: Nenahrávejte skládkové lobby, buďte odvážní a již konečně definujte jasně cíle a termíny!

Publikováno: 12.6.2014
Rubrika: Rozhovory

ANKETA ÚČASTNÍKŮ KONFERENCE WASTE TO ENERGY 2014

1. Proč podle Vás zástupci státu stále tak otálejí s přijetím Plánu odpadového hospodářství, ve kterém by byla jasně zakotvena úloha ZEVO?
2. Byl byste spíše pro řešení energetického využití několika velkými ZEVO nebo spíše menšími zdroji a proč?
3. Jaká strategie je podle Vás nejlepší v okamžiku výběru lokality pro stavbu ZEVO vzhledem k očekávaným protestům občanů, kteří bydlí v místě případné výstavby?

Klíčová slova: ZEVO, odpadové hospodářství

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

René Mrajca z Elpro-Energo: Staré transformátory zdražují elektřinu (33x)
V rámci veletrhu Ampér 2012 jsme si pozvali do studia i René Mrajcu ze společnosti Elpro-Energo, s. r. o.Ten mimo jiné p...
„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“„Jen naše zásobníky by dokázaly dodávat dostatek plynu pro Česko po několik měsíců,“ (33x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Lubor Veleba, jednatel společnosti RWE Gas Storage, s.r.o....
„Celosvětová eroze klasické energetiky rozhodně nehrozí,“„Celosvětová eroze klasické energetiky rozhodně nehrozí,“ (25x)
je přesvědčený Jiří Šmondrk, dlouholetý generální ředitel plzeňského výrobce turbín Doosan Škoda Power. V rozhovoru pro ...