Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Tiskové zprávy    ČEB nabízí exportérům pomoc a zvýhodněné podmínky

ČEB nabízí exportérům pomoc a zvýhodněné podmínky

Publikováno: 19.3.2020
Rubrika: Tiskové zprávy

Česká exportní banka (ČEB) v době virové pandemie poskytuje klientům veškeré služby v plném rozsahu a ve spolupráci s exportní pojišťovnou EGAP nyní nabízí finanční produkty a služby za zvýhodněných podmínek. ČEB je připravena pomoct všem exportérům, bez ohledu na velikost firmy, poskytnutím produktů, které podpoří vývoz českého zboží do zahraničí:

Předexportní financování – pokud začínáte připravovat výrobu pro exportní zakázku, ale potřebujete prostředky na nákup materiálu, pořízení nového stroje a vybavení nebo pokrytí mzdových nákladů.

Financování vašeho zahraničního odběratele – poskytneme úvěr i Vašim zahraničním odběratelům, kteří mají zájem o Vaše výrobky a služby a hledají vhodnou formu financování pro jejich nákup.

Odkup pohledávek – pokud potřebujete snížit objem pohledávek v účetní bilanci, zvýšit likviditu bez nutnosti čerpání dalšího úvěru nebo prodloužit Vašim odběratelům splatnost pohledávek.

Bankovní záruky – nabízíme řadu záručních produktů, které Vám pomou např. uvolnit cash-flow při nákupu zásob od Vašich zahraničních dodavatelů nebo v případě, kdy nechcete čekat na poslední část platby za Vámi dodané zboží (tzv. zádržné) a rádi byste dostali zaplacenou celou částku hned.

Zaměstnanci ČEB jsou k dispozici na svých telefonních číslech i mailových adresách. V nutných případech – pokud to podmínky dovolí – jsou možná i osobní jednání.

 

Zdroj hlavní fotografie: Pixabay.com

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ vydělala za loňský rok 14,5 miliardy korun, meziročně o 4 miliardy korun více (40x)
Provozní zisk před odpisy (EBITDA) Skupiny ČEZ dosáhl 60,2 mld. Kč, meziročně o 21 % více. Čistý zisk vzrostl o 38 % na ...
ČEB nabízí exportérům pomoc a zvýhodněné podmínkyČEB nabízí exportérům pomoc a zvýhodněné podmínky (39x)
Česká exportní banka (ČEB) v době virové pandemie poskytuje klientům veškeré služby v plném rozsahu a ve spolupráci s ex...
Exportéři kotlů do Indie musí splňovat přísná kritéria místních předpisů (36x)
Indická ekonomika patří mezi sedm největších ekonomik na světě a rychlým tempem roste. Hodnota exportu do Indie se stále...