Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Spustili jsme novou podobu webových stránek!

Spustili jsme novou podobu webových stránek!

Publikováno: 1.4.2020, Aktualizováno: 30.9.2020 10:58
Rubrika: Aktuality

Vážené čtenářky a čtenáři časopisu ALL FOR POWER,

po více než 10 letech se od roku 2020 změnila tvář on-line verze našeho periodika, v rámci které publikujeme jednak články z aktuálního vydání, ale denně taktéž množství různorodých aktualit z oboru energetiky. Všechny změny jsou reakcí na nové požadavky čtenářů, především pak na stále častější používání tabletů či chytrých telefonu v našich životech. Nové, graficky moderní, stránky jsou přehlednější jak pro uživatele, kteří zůstávají věrni klasickým PC, tak komfortnější pro ty, kteří získávají informace především prostřednictvím svého mobilního přístroje. Aktuálně na nových stránkách najdete všechny články z tištěného časopisu ALL FOR POWER z roku 2019. Pro vyhledávání archivních příspěvků od roku 2008 je možné se dostat na dřívější verzi, která bude samozřejmě stále k dispozici.

Změnou se snažíme uspokojit i naše firemní partnery, kteří stále ve větší míře preferují internetovou reklamu. Rozšířili jsme proto množství banerových pozic. Stránky nyní disponují novými reklamními plochami, které jsou viditelné ale nepůsobí na uživatele (čtenáře) rušivým dojmem. Nové internetové stránky a jednotlivé články či reklamní sdělení disponují moderními prvky, které umožní snadnější vyhledávání podle klíčových slov, resp. jsou efektivněji zpracovávány různými internetovými vyhledávači.

V rámci nového webu je k dispozici i jednoduchý formulář, po jehož vyplnění budete moci získávat na vámi uvedený email výběr těch nejzajímavějších článků z našeho portálu, a to formou Newsletteru. Ten si budete moci stáhnout jak na PC, tak i v uživatelsky přívětivé a přehledné formě na tabletu i chytrém telefonu. I zde, mezi jednotlivými vybranými články, je možné využít plochy pro prezentaci firmy nebo konference. 

Věříme, že budete s novými možnostmi spokojeni. My se zase postaráme a slibujeme, že obsah, čili naše články a reportáže vás budou stále bavit.

Proklik na nový web zde.

 

Poznámka:

Všechny staré články lze dohledat na „staré verzi“ - old.allforpower.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“ na místo "www", čili old.allforpower.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.

 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Spustili jsme novou podobu webových stránek! (29x)
Vážené čtenářky a čtenáři časopisu ALL FOR POWER, po více než 10 letech se od roku 2020 změnila tvář on-line verze naše...
Energetici a hasiči podepsali dohodu o spolupráciEnergetici a hasiči podepsali dohodu o spolupráci (21x)
Za účelem efektivnější spolupráce byla na základě zkušeností s orkánem Herwart a následných praktických cvičení na téma ...
V aktuálním čísle All for Power dominuje výstavba K7 teplárny Alpiq v Kladně a problematika Waste to EnergyV aktuálním čísle All for Power dominuje výstavba K7 teplárny Alpiq v Kladně a problematika Waste to Energy (21x)
Obsah časopisu je zde. Obsah přílohy o K7 v Kladně je zde. Předplatné je možné zde. Časopis je ke stažení v elektronické...