Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Průmyslový pilíř Energo-Pro povede Vladimír Štěpán

Průmyslový pilíř Energo-Pro povede Vladimír Štěpán

Publikováno: 27.6.2019
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Česká energetická skupina Energo-Pro personálně posílila. Generálním ředitelem skupiny Litostroj Group, která tvoří průmyslové pilíř skupiny Energo-Pro, se stal Vladimír Štěpán (48).

Vladimír Štěpán vystudoval strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně, titul MBA získal na Pfeiffer University v USA. První zkušenosti sbíral ve firmách Mostarez, Chepos Engineering a ABB Lummus Global. Od roku 2000 pak pracoval na různých manažerských pozicích ve společnosti Siemens, kde byl mimo jiné ředitelem brněnské firmy Siemens Industrial Turbomachinery. Loni dostal Vladimír Štěpán v rámci německého mateřského koncernu Siemens na starosti veškeré globální projekty parních turbín.

Je ženatý, rád se věnuje sportu a baví ho fotografování.

„Společnosti ve skupině Litostroj Group mají vysokou reputaci a profesionální kompetence v oblasti zařízení vodních turbín a elektráren. Moje cíle jsou dlouhodobý rozvoj společností ve skupině, zajištění profesionální péče o zákazníky a neposlední řadě i zvýšení konkurenceschopnosti všech našich společností,“ dodává ke svému novému angažmá Vladimír Štěpán.

V Litostroj Group má jako generální ředitel na starosti prodej, výrobu a realizaci projektů turbín pro vodní elektrárny. Ze své pozice bude dohlížet na ostatní společnosti spadající do skupiny Litostroj Group: český Litostroj Engineering, slovinský Litostroj Power, kanadský Litostroj Hydro, a také novou tureckou společnost Litostroj Turkey.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


Fotogalerie
Vladimír Štěpán

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Průmyslový pilíř Energo-Pro povede Vladimír ŠtěpánPrůmyslový pilíř Energo-Pro povede Vladimír Štěpán (35x)
Česká energetická skupina Energo-Pro personálně posílila. Generálním ředitelem skupiny Litostroj Group, která tvoří prům...
Dodavatel oceli měl dvojí důvod k radosti (35x)
3. června 2011 oslavila společnost MUT Tubes, s.r.o. spolu se svojí dceřinou společností MUT Automotive, s.r.o. páté vý...
Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republikaZdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika (34x)
Novým jednatelem společnosti E.ON Česká republika se v polovině července stal Zdeněk Bauer. Posílí tak dosavadní vedení ...