Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - Novou jednatelkou IROMEZ s.r.o. je Hana Zíková

Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - Novou jednatelkou IROMEZ s.r.o. je Hana Zíková

Publikováno: 9.7.2014
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Skupina MVV Energie CZ má novou posilu – s účinností od 1. července 2014 byla rozhodnutím jediného společníka do funkce jednatele IROMEZ s.r.o. zvolena Mgr. Ing. Hana Zíková. Vedle Ing. Zdeňka Hippmanna se tak stala druhým jednatelem společnosti, kde je zodpovědná za vedení resortu Finance a účetnictví.

Klíčová slova: MVV Energie CZ

Mgr. Ing. Hana Zíková (41) vystudovala manažersko-ekonomický obor na Mendelově univerzitě v Brně a Pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě. Odbornou praxi zahájila ve společnosti ESOV, s.r.o. na pozici hospodářky. Poté působila jako finanční ředitelka a vedoucí ekonomického úseku ve společnosti Adélka a.s. Pelhřimov, následně jako zástupce ředitele pro ekonomiku a provoz ve VOŠ a SŠH Pelhřimov. Od roku 2010 pracovala jako ekonom firmy MULTOS s.r.o., která se specializuje na prodej a servis zemědělských a lesních strojů. Zíková hovoří anglicky a je učitelkou jógy. K jejím zálibám patří sport, charitativní práce a četba literatury faktu.

IROMEZ s.r.o. je společností s mnohaletou tradicí výroby tepelné energie z biomasy. Jako jedna z prvních společností v České republice začala zpracovávat dřevní odpad pro výrobu a dodávku tepla zákazníkům v Pelhřimově již v roce 1995. Součástí skupiny MVV Energie CZ je společnost IROMEZ s.r.o. od listopadu 2009.

Energetickou skupinu MVV Energie CZ tvoří patnáct dceřiných společností a působí v patnácti městech České republiky, především na Moravě, v severních Čechách a na Vysočině. Ekologická nezávadnost, šetrnost k životnímu prostředí a zamezení plýtvání pomocí užívání nejmodernějších technologií naplňují firemní motto „Zodpovědná energie“. Tři hlavní pilíře strategie jsou výroba a distribuce tepelné energie, kombinovaná (kogenerační) vysokoúčinná výroba elektrické energie a energetické využití odpadu.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

VI. Mezinárodní energetické regulační fórum (76x)
Další, tentokrát již VI. Mezinárodní energetické regulační fórum proběhne 25. března 2010 Grand Hotel Bohemia, Králodvor...
Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republikaZdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika (51x)
Novým jednatelem společnosti E.ON Česká republika se v polovině července stal Zdeněk Bauer. Posílí tak dosavadní vedení ...
Strojírny ArcelorMittal v Ostravě slaví v lednu 55 let od svého vznikuStrojírny ArcelorMittal v Ostravě slaví v lednu 55 let od svého vzniku (49x)
Na začátku letošního roku uplynulo 55 let od zrodu strojíren ArcelorMittal Engineering Products Ostrava (AMEPO). Ty vzni...