Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Jmenování nového jednatele společnosti VEMEX

Jmenování nového jednatele společnosti VEMEX

Publikováno: 23.3.2016
Rubrika: Lidé-Věci-Události, Plynárenství

Dne 14.3.2016 nastoupil do funkce jednatele společnosti VEMEX s.r.o. Ing. Štefan KOMAN. V této funkci nahradil pana Ing. Dušana Randušku , který odstoupil z funkce jednatele k 15.1.2016.

Ing. Štefan KOMAN se narodil v roce 1958 , vystudoval Státní univerzitu nafty a plynu v Moskvě, kde i následně absolvoval postgraduální studium. Od roku 1984 pracoval na generálním ředitelství koncernu Naftový a plynárenský průmysl Bratislava. Od roku 1992 působil v různých funkcích ve společnosti NAFTA a.s. V letech 1996 – 2006 pracoval v Kazachstáně, kde zastupoval zájmy NAFTA a.s. ve vedení ropné těžební společnosti ANACO a.s.

Od roku 2008 pracuje ve funkci Generálního ředitele VEMEX Energo s.r.o. na Slovensku, která je 100% dceřinou společností VEMEX s.r.o.

Statutárním orgánem společnosti VEMEX s.r.o. jsou od 14.3.2016 dva jednatelé, kteří vykonávají vedení společnosti: JUDr. Vladimír Ermakov a Ing. Štefan Koman.

VEMEX s.r.o. je společnost obchodující se zemním plynem a elektrickou energií s vlastnickou strukturou:

50,14%    GAZPROM Germania GmbH

33%         Centrex Europe Energy and Gas

16,86%     MND Group N.V.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republikaZdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika (65x)
Novým jednatelem společnosti E.ON Česká republika se v polovině července stal Zdeněk Bauer. Posílí tak dosavadní vedení ...
Michal Enžl: Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti (58x)
Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti. I na toto téma hovořili s Michalem Enžlem ...
Češi dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně ŽelinaČeši dávají světu unikátní vynález, vírová turbína je v provozu na vodní elektrárně Želina (55x)
Po úspěšně skončených komplexních zkouškách odstartovala dnes provoz dvojice tzv. vírových turbín v areálu malé vodní el...