Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Fórum nerezářů 2018 - 5. konference o korozivzdorných ocelích

Fórum nerezářů 2018 - 5. konference o korozivzdorných ocelích

Publikováno: 19.9.2018
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Redakce časopisu Focus Nerez pořádá 5. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí - Fórum nerezářů 2018, která se bude konat 29. - 31. října 2018 v hotelu VOLARIK v Mikulově. 

Letošní Fórum nerezářů programově naváže na předchozí čtyři ročníky této konference. Změnou bude opět místo konání Fóra, které se letos přesune z Krkonoš do Mikulova. V odpoledních hodinách příjezdového dne organizuje pořadatel neformální zahájení konference - výstup na Svatý kopeček s welcome drinkem a následnou večerní prohlídkou města. Účastníci konference tak budou moci nasát příjemnou atmosféru tohoto vinařského regionu a historického města Mikulova.

V prostorách nově zrekonstruovaného hotelu Volarik v centru Mikulova proběhne přednášková část konference, která bude zakončena neformálním posezením v Křížovém sklepě Vinařství Volařík. V závěrečném dni konference se zájemci o exkurzi přesunou pořadatelským autobusem do nedalekých Valtic. Zde proběhne prohlídka výrobních provozů významného zpracovatele korozivzdorné oceli - firmy MAUTING s.r.o., která je výrobcem zařízení pro masný průmysl. 

1. den konference – prohlídka Mikulova s výstupem na Svatý kopeček

2. den konference – přednášky a závěrečná diskuze s rautem v Křížovém sklepě Volařík

3. den konference – exkurze do MAUTING s.r.o. ve Valticích

Generálním partnerem Fóra nerezářů 2018 bude také letos společnost Aperam Stainless & Solutions Tubes CZ s.r.o. z Ústí nad Labem – evropský lídr ve výrobě svařovaných trubek z nerezové oceli.

Přednáškový program letošní konference bude opět zaměřen na nejdůležitější témata spojená s problematikou branže korozivzdorných ocelí, kterými jsou: koroze, správná volba materiálu, správné postupy a zásady zpracování korozivzdorných ocelí, jejich svařování a dělení, povrchová úprava, apod. Tyto a mnohé další otázky budou v průběhu Fóra nerezářů 2018 zodpovězeny zkušenými přednášejícími, mezi kterými jsou jak odborníci z technických univerzit v České republice, tak odborníci z praxe - zástupci firem, kteří denně řeší problémy vznikající při zpracování nerezu.

Cena za účast na Fóru nerezářů 2018:

  • 3.400,- Kč (+21 % DPH) při přihlášení do 30.09.2018
  • 3.900,- Kč (+21 % DPH)                       od 01.10.2018

Cena zahrnuje: občerstvení, konferenční materiály, doprovodný program.

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou reklamního stolku nebo baneru ve foyer konferenčního sálu nebo vložením propagačního materiálu do konferenční tašky.

Ubytování si účastníci zajišťují sami. V konferenčním hotelu VOLARIK jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu. Kapacita hotelu je omezena, proto neváhejte s rezervací ubytování! Další hotelové kapacity jsou pak rezervovány v hotelu Vivaldi a Piano v samotném centru města.

Bližší informace a dotazy:
e-mail: info@focus-nerez.com
+420 596 110 320
+420 608 631 028
Ing. Pavlína Opletalová

Přihlašovací formulář v elektronické podobě a další informace naleznete na: www.forum-nerezaru.com

Srdečně Vás zveme k účasti!

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

ČEZ Teplárenská, a. s., má nového generálního ředitele (48x)
Novým generálním ředitelem ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ se od 1. září stal Petr Hodek, který dosud působil na ...
Dodavatel oceli měl dvojí důvod k radosti (37x)
3. června 2011 oslavila společnost MUT Tubes, s.r.o. spolu se svojí dceřinou společností MUT Automotive, s.r.o. páté vý...
René Mrajca z Elpro-Energo: Staré transformátory zdražují elektřinu (35x)
V rámci veletrhu Ampér 2012 jsme si pozvali do studia i René Mrajcu ze společnosti Elpro-Energo, s. r. o.Ten mimo jiné p...