Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika

Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika

Publikováno: 22.7.2019
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Novým jednatelem společnosti E.ON Česká republika se v polovině července stal Zdeněk Bauer. Posílí tak dosavadní vedení společnosti, v němž působí Martin Záklasník, Lorenz Pronnet a Tomáš Bělohoubek. Zdeněk Bauer bude ve své nové funkci odpovědný za oblast distribuce a distribuční témata. Zároveň stále zůstává předsedou představenstva E.ON Distribuce.

„Novou funkci beru jako výzvu, na kterou se těším. Mým vstupem do E.ONu Česká republika se posílí skupinový model řízení, který mi lépe umožní reprezentovat nejen zájmy distribuce, ale i celé skupiny,“ říká Zdeněk Bauer. 

„Energetika je odvětví, ve kterém se v posledních letech odehrál mimořádný technologický pokrok. Naše závislost na elektřině se neustále zvyšuje, výrazně přibývá spotřebičů a technologií, které běžně využíváme a které jsou na odběr a kvalitu elektřiny stále citlivější. Zároveň se výrazně mění i očekávání a požadavky klientů. My musíme na všechny tyto změny reagovat pružně, ale zároveň je řešit co nejvíce komplexně. Věřím, že díky skupinovému modelu řízení nám to půjde snadněji,“ dodává.

Zdeněk Bauer (61)

  • Vystudoval elektroenergetiku na Vysokém učení technickém v Brně.
  • Působí v energetice 35 let, od roku 2005 ve společnosti E.ON.
  • Od roku 2015 zastává pozici předsedy představenstva společnosti E.ON Distribuce.
  • Ve volných chvílích se věnuje sportu nebo cestování. Rád chodí po horách. Kromě toho miluje výtvarné umění, hlavně období impresionismu.
  • Je ženatý, má dvě dospělé děti a dvě vnoučata.
Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


Fotogalerie
Zdeněk Bauer

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

VI. Mezinárodní energetické regulační fórum (75x)
Další, tentokrát již VI. Mezinárodní energetické regulační fórum proběhne 25. března 2010 Grand Hotel Bohemia, Králodvor...
Zdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republikaZdeněk Bauer se stal jednatelem společnosti E.ON Česká republika (55x)
Novým jednatelem společnosti E.ON Česká republika se v polovině července stal Zdeněk Bauer. Posílí tak dosavadní vedení ...
Strojírny ArcelorMittal v Ostravě slaví v lednu 55 let od svého vznikuStrojírny ArcelorMittal v Ostravě slaví v lednu 55 let od svého vzniku (55x)
Na začátku letošního roku uplynulo 55 let od zrodu strojíren ArcelorMittal Engineering Products Ostrava (AMEPO). Ty vzni...