Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Slavnostní zahájení stavby průmyslové haly ARMATURY Group a.s.

Slavnostní zahájení stavby průmyslové haly ARMATURY Group a.s.

Publikováno: 7.4.2013, Aktualizováno: 8.4.2013 15:42
Rubrika: Lidé-Věci-Události, Firemní zpravodajství, Energetické strojírenství

V pátek 5. dubna se uskutečnilo v Dolním Benešově slavnostní zahájení stavby nové průmyslové haly společnosti ARMATURY Group a.s. Setkání zahájil předseda představenstva Petr Holeček, který zdůraznil, že společnost chce navázat na úspěchy z loňského roku, ve kterém dosáhla rekordních tržeb ve výši 2,5 miliardy korun. 

Společnost se tak zařadila mezi největší evropské výrobce a dodavatele průmyslových armatur. Poté byli účastníci setkání svědky slavnostního vztyčení ocelového sloupu nosné konstrukce haly. Vybudováním průmyslové haly společnost rozšíří stávající prostory a získá tím celkovou výrobní plochu o rozměru téměř 20.000 m2. Plánuje zde výrobu kulových kohoutů velkých dimenzí a speciálních hutních armatur. Dodavatelem stavby, která probíhá v areálu stávající provozovny v Dolním Benešově, jsou Slezské stavby Opava s.r.o.

Společnost ARMATURY Group a.s. je dnes největším výrobcem a dodavatelem průmyslových armatur v České republice s ročními tržbami 2,5 mld. Kč a exportem do 62 zemí světa. Jako lídr v tomto průmyslovém segmentu se podílí na velkých projektech, jako je např. dostavba JE Mochovce na Slovensku. Do elektráren společnosti ČEZ, včetně těch jaderných, dodává armatury řadu let. Významné dodávky směřovaly v loňském roce také do JE v Rusku a Indii.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


Fotogalerie
Armatury Group - slavnostní zahájení výstavby nové halyArmatury Group - slavnostní zahájení výstavby nové halyArmatury Group - slavnostní zahájení výstavby nové halyArmatury Group - slavnostní zahájení výstavby nové halyArmatury Group - slavnostní zahájení výstavby nové haly

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skupina ČEZ je zakládajícím členem platformy Udržitelná energetika ČR (43x)
Nově založená "Technologická platforma Udržitelná energetika ČR" si klade za cíl především aktivní českou spol...
O radioaktivitě, která léčí i škodí (39x)
V tomto příspěvku přinášíme několik otázek a odpovědí, které se týkají radioaktivity (spolupráce s RNDr. Lenkou Thinovou...
Novým generálním ředitelem Třineckých železáren se stal Jan CzudekNovým generálním ředitelem Třineckých železáren se stal Jan Czudek (38x)
Společnost Třinecké železárny vede od 1. ledna 2012 nový generální ředitel. Stal se jím Ing. Jan Czudek, který doposud p...