Nacházíte se:  Úvod    Spalovny    Představujeme konsorcium W2E pro moderní spalovny

Představujeme konsorcium W2E pro moderní spalovny

Publikováno: 2.2.2011, Aktualizováno: 7.2.2011 07:26
Rubrika: Spalovny

Tři renomované firmy, dodávající pro oblast energetického využití odpadů, vytvořilo konsorcium označené W2E. Jde o společnosti Eveco Brno, PBS Industry a ZVVZ-Enven Engineering, jejichž činnosti se vzájemně doplňují a posilují. Vznik konsorcia souvisí s očekávanou potřebou řešit problematiku komunálního odpadu v Česku, a to výstavbou zařízení pro energetické využití tohoto odpadu.

Sdružení firem disponuje značným know-how v předmětné oblasti a vysokým tvůrčím potenciálem, konsorcium je schopno navrhnout řešení na míru a systémy pružně realizovat s veškerými zárukami za plnění zákonných norem a předpisů. Čeští dodavatelé jsou schopni konkurovat v kvalitě zahraničním specialistům za nesrovnatelně nižší ceny, nezapomínají ani na architektonický vzhled spaloven, který by měl být originální a citlivý vzhledem k okolí. Konsorcium je v úzkém kontaktu s uznávanými pracovišti Vysokého učení technického v Brně a vznikajícím centrem NETME. Firmy, sdružené v konsorciu, v rámci svého systému samozřejmě počítají se spolupráci s dalšími (lokálními) partnery.
Prezentace konsorcia W2E, která je uveřejněna v časopise All for Power, je ke stažení ZDE. Další informace k tématu získáte na www.evecobrno.cz 
 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Význam metod verifikace a validace výsledků z CFD analýz při výpočtech vibrací vyvolaných prouděním pro návrh zařízení na výměnu tepla (60x)
Vibrace vyvolané prouděním (flow-induced vibration) mohou způsobovat velké problémy u zařízení na výměnu tepla, jakými j...
Účinné čištění žebrovaných trubek v EKO ve spalovně biomasy pomocí Šok-Pulz-Generátorů (SPG) firmy Explosion Power GmbHÚčinné čištění žebrovaných trubek v EKO ve spalovně biomasy pomocí Šok-Pulz-Generátorů (SPG) firmy Explosion Power GmbH (44x)
Explosion Power GmbH je Švýcarská firma, která vyvíjí, vyrábí, prodává a provádí údržbu Šok-Pulz-Generátorů po celém svě...
Rekonstrukce spalovny komunálních odpadů Brno - dodávka společnosti SiemensRekonstrukce spalovny komunálních odpadů Brno - dodávka společnosti Siemens (37x)
Společnost Siemens zajišťovala v letech 2007 až 2011 v rámci sdružení „CNIM & SIEMENS Konsorcium Odpadové hosp...