Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Jet Professional nahradil Jet Essentials! Nový způsob koordinace pokročilého reportingu a týmové spolupráce

Jet Professional nahradil Jet Essentials! Nový způsob koordinace pokročilého reportingu a týmové spolupráce

Publikováno: 10.8.2016
Rubrika: Lidé-Věci-Události, Firemní zpravodajství

Na trh právě přichází Jet Professional 2017, který přináší zcela nový způsob koordinace pokročilého reportingu a týmové spolupráce. Tato modernizace je navíc součástí ročního upgradu pro všechny stávající zákazníky společnosti Jet Reports.

Klíčová slova: Navisys

Nová verze Jet Professional, dříve známé jako Jet Essentials, představuje dokonalý nástroj pro řízení dynamické pracovní síly a reportování v reálném čase. Jet 2017 zavádí nový systém správy informací, který prostřednictvím jednoduchého a zároveň bezpečného portálu, umožňuje uživatelům přístup k reportingu na libovolném zařízení, díky zobrazení v Office 365. Pokročilé funkce sdílení dat, vyhledávání, kontroly verzí a individuálního nastavení pro přístup k reportingu tvoří z Jet Professional 2017 kompletní systém pro správu informací.

Můžete využívat rychlý a flexibilní reporting integrovaný do analytických nástrojů řešení Microsoft Dynamics a to s výrazně vyšší efektivitou než kdykoliv předtím. Zároveň Jet Professional 2017 integruje Jet Mobile s webovým klientem - což umožňuje zobrazení kompletního reportingu a využití veškerých BI nástrojů. Získáte tím snadný přístup ke všem klíčovým datům – finančním zprávám, individuálním reportům, reportům reprezentujícím výsledky celých oddělení a dashboardům celé společnosti. V souvislosti s integrací s Jet Professional byly rozšířeny funkčnosti aplikace Jet Mobile o další vizualizační nástroje, nové funkce pro tvorbu dashboardů a byly vylepšeny stávající nástroje.

Jet Webový Portál

Nový Jet Webový Portál poskytuje snadno spravovatelné úložiště reportů napříč celou společností. Všichni uživatelé, ať už mají Excel nebo Jet Professional, mohou v jakémkoli okamžiku sledovat reporty prostřednictvím webového prohlížeče. Sledování reportů přes webový prohlížeč mohou využít také uživatelé Office 365 Online. Ke spuštění přehledů není nutná instalace ani programátorské dovednosti. Pomocí Webového Portálu může uživatel snadno filtrovat existující reporty, procházet požadované sestavy a specifikovat parametry pro zobrazení aktuálních reportů v Excel Online.

Snadné publikování a sdílení

Ribbon Jet Professional zobrazený v Excelu nově umožňuje publikovat reporty jedním kliknutím přímo do Webového Portálu. Velice snadné je také nastavení sdílení informací jednotlivci nebo skupinami uživatelů tak, aby každý sledoval pouze informace pro něj určené.

NAVISYS & Jet Reports

Společnost NAVISYS je od roku 2008 implementátorem a distributorem Jet Reports. Modul Jet Reports pro Microsoft Dynamics NAV je komplexní BI řešení pro tvorbu reportů, prezentaci a distribuci reportů v Microsoft Excel, získávání dat z různých datových zdrojů, vytváření a správu datových skladů, čištění a konsolidaci dat a návrhy a úpravy OLAP kostek. Jet Reports, prostřednictvím naší sady BI řešení a reportů umožňuje uživatelům Microsoft Dynamics NAV pracovat s daty podle aktuálních potřeb a ve formátu, který jim nejlépe vyhovuje. Zásadním přínosem tohoto řešení je mapování výkonnosti a hospodárnosti celé společnosti.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


Fotogalerie
Reports Automagically FeatureEasy access to dataDashboardCashflow

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Michal Enžl: Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti (92x)
Do energetiky se tlačí i firmy, které nemají s tímto oborem žádné zkušenosti. I na toto téma hovořili s Michalem Enžlem ...
Gazprom Export a MND otevřely podzemní zásobník plynu Dambořice (85x)
Podzemní zásobník plynu v Damořicích poblíž Hodonína byl dnes uveden do provozu. Zásobník je provozován společností Mora...
Energetici zvolili nejlepším fyzikářem pedagoga z Českých Budějovic. Získal titul ČEZ Ámos a exkurzi pro celou svou tříduEnergetici zvolili nejlepším fyzikářem pedagoga z Českých Budějovic. Získal titul ČEZ Ámos a exkurzi pro celou svou třídu (75x)
O tomto víkendu byla v Praze završena anketa Zlatý Ámos 2014, která již dvacet let volí a oceňuje nejoblíbenější pedagog...